tekerlekli sandalye

3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Haber

Sağlık sektörünün gelişme göstermesi ile birlikte bir çok yenilik hayatımıza girmiştir. Gelişimini sürdürmekte olan teknoloji sağlık sektörüne entegre bir şekilde çalışmalarını sürdür. İnsanın başına gelebilecek türlü olumsuzlarda en iyi sağlık hizmetlerinin sunulması için teknolojinin yeri yadsınamaz derecede önemlidir. 3 Motorlu Full Abs asansörlü Hasta Karyolası yeni nesil teknolojilerle donatılmış olan ürünler olduklarından son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Uzun süre yatakta kalması gereken hastalar için bu teknolojik gelişmeler hasta karyolası olarak karşımıza çıkmaktadır. Hastanın türlü ihtiyaçlarını kendi başına görmesini sağlaması itibari ile oldukça önemlidir. Hasta bakıcısına da sağladığı kolaylıklar sebebiyle bu teknolojik yenilik hayatımızı büyük bir ölçüde olumlu etkilemektedir. Tam da bu noktada hasta karyolası tercihlerinde mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmek şarttır.

Hastanın durumu göz önüne alınarak bir çok fonksiyonu barındıran hasta karyolası modelleri mevcuttur. 3 Motorlu Full Abs asansörlü Hasta Karyolası gerekli ihtiyaçları karşılamak maksadıyla en iyi şekilde düşünülerek tasarımları yapılmıştır. Hastanın kendi başına bir çok ihtiyacını ve konforunu sağlamak için bir çok işleve sahiptir. Peki, son zamanların gözde ürünleri arasında yer alan 3 Motorlu Full Abs asansörlü Hasta Karyolası kullanım özellikleri nelerdir? İşte detaylar!

3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Kullanım Özellikleri

Hastanın iyileşmesinde önemli motivasyon kaynağı olan 3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Kullanım Özellikleri bakından yeterlilik göstermektedir. Hastanın kendi başına yapması zor olan ihtiyaçlarına yönelik tasarımları yapılmaktadır. Yapılan tasarımların kullanan ve yardımcı olan kişi açısında sağladığı fayda oldukça yüksektir. Abs teknolojisi ile antibakteriyel ve kolay temizlenir olması hasta hijyeni için önemli bir role sahiptir. Böylece bu tür hasta karyolalarının hijyen koşulları konusunda üst düzeyde bir performansı ortaya koymaktadır.

Hastanın türlü ihtiyaçlarını karşılaması için geniş kullanım özelliklerine sahiptir. Bir çok yatakta atlatılacak hastalık için gerekli işlevlerle donatılmıştır. Hastanız belli bir kırığa bağlı olarak yatakta kalmak zorunda olabilir. Örneğin ayak gibi bir bölgede yaşanan kırıklarda ayak bölgesi kan dolaşımı için uygun konuma getirilebilir. Serum askısı bulunan karyolada taşınma durumunda gerekli ihtiyaçlar aksatılmadan hastanın sağlığı için gerekli fonksiyonları yerine getirir. Tam da bu noktada hasta karyolası tercih ederken bu tür ürünlerin teknik özelliklerine dikkat etmek şarttır.

3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

İhtiyaçlar düşülerek tasarımı yapılan 3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Teknik Özellikleri bakımdan oldukça yeterlidir. 190-90 cm uzunluk ve genişlikte üretimi yapılmaktadır. Hasta için ve karyolanın taşınması gibi durumlar için düşünülerek tasarlanmıştır. Serum askı aparatları ile donatılmıştır. Eklenen bu özellik sayesinde taşınma esnasında hastanın ihtiyaçları aksatılmadan sürdürülmektedir.

Güçlendirilmiş motor ve asansörlerle donatılan hasta karyolası bir çok kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hastanın ağırlığına göre dayanıklılık göstermesi ve sorunlara yol açmaması için gerekli teknik özelliklere sahiptir. Abs teknolojisinin getirdiği kolaylıklara sahiptir. Kolay temizlenir ve antibakteriyel olması ile pek çok kolaylık sağlamaktadır. Böylece pratik bir kullanım özelliği karşımıza çıkmaktadır.

3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Fiyatları

Hastanın ihtiyaçları doğrultusunda bir çok özelliği barındıran 3 Motorlu Full Abs Asansörlü Hasta Karyolası Fiyatları değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek ve gerekli olan özellikler bakımından yapılacak tercih fiyatlarındaki değime sebep olur. Hastanın durumuna uygun özelliklerde karyola tercihi yapılmalıdır. Uygunluk gözetmeksizin yapılan yanlış bir karyola tercihi hastanın iyileşme sürecini olumsuz etkiler. Zaman ve para kayıplarına sebebiyet verir. Tercihlerde dikkat edilmelidir.

İçeriği Oyla