tekerlekli sandalye

4 Motorlu Abs Hasta Yatağı

Haber

Geçirdiği rahatsızlık sebebi uzun süre yatakta kalması gereken hastalar için 4 Motorlu Abs Hasta Karyolası önemli role sahiptir. Hastanın pek çok ihtiyacına yönelik bir çok işlevi barındırması sebebiyle iyileşme sürecini olumlu etkiler. Hastanın ihtiyaçlarını kendi başına giderebilmesi için özel olarak tasarlanan karyola hasta motivasyonunu sağladığı içinde oldukça önemlidir.

Sağlık sektöründeki yaşanan teknolojik gelişmeler günümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Yaşanan olası hastalık halini en az zararla geçirmek, atlatmak için bir çok çalışma yürütülmektedir. Sağlık sektörüne entegre çalışan biyomedikal sağlık teknolojileri günümüz ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Yaşanan olası kaza ve olumsuzluklarda konfordan taviz vermemek üzere geliştirilen hasta araç gereçleri iyileşme sürecinde oldukça etkilidir. Özellikle son zamanlarda üretim teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak hasta karyolalarının da çok daha üst düzeyde hizmet sunmaya başladıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.  Burada ürün tercih ederken, söz konusu ürünün kullanım özelliklerine de dikkat etmek şarttır.

4 Motorlu Abs Hasta Karyolası Kullanım Özellikleri

Hastanın pek çok ihtiyacına yönelik üretimi yapılan 4 Motorlu Abs Hasta Karyolası Kullanım Özellikleri hasta için bir çok kolaylık sağlamaktadır.  Hastanın kendini rahat pozisyona getirmesi için sadece kumanda yardımı yeterli olacaktır. Etrafı korumalarla çevrili olan karyola hastayı düşme gibi risklerden korumaktadır.

Kullanım verimini artırmak için elektrik kesintisi gibi durumlarda akü yardımı sayesinde çalışmasını sürdürmektedir. Serum askısı mevcut olan karyolada hastanın taşınma durumunda ihtiyaçlarını aksatmadan yerine getirilmesini sağlar. Sertlik olarak hastanın en rahat yatışını sağlamak için gerekli sertlikte minderler kullanılır.

Abs teknolojisi sayesinde kolay temizlenir ve antibakteriyeldir. Kullanım açısından hem hasta hem de hasta bakıcı için oldukça fazla kolaylık sağlar.  Özellikle günümüz koşullarında 4 motorlu ABS hasta karyolalarının kullanım özellikleri etkili bir düzeyde gelişmektedir. Bu da tam da talebinize uygun bir ürünü almanızı mümkün kılacaktır. Burada ürün tercihlerinde tercih ettiğiniz ürünün mutlaka teknik özelliklerine de dikkat etmeniz gerekmektedir.

4 Motorlu Abs Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

Alanında uzman mühendisler ve teknikerlerin hasta ihtiyaçlarına yönelik yaptığı çalışmalar sayesinde hastanın durumunu en konforlu şekilde atlatması sağlanır. 4 Motorlu Abs Hasta Karyolası Teknik Özellikleri hasta ihtiyaçları bakımından yeterlilik göstermektedir. Güçlendirilmiş dört motora sahip olan hasta karyolası ağır hastalar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çepeçevre saran korumalar sayesinde hastanın düşme riskini ortadan kaldırır. Tek bir kumanda yardımı ile hastanın kendi rahat pozisyona gelmesini sağlar.

Kullanılan abs teknolojisi sayesinde kolay temizlenir ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Hasta hijyeni için önemli bir role sahip olan bu özellik bir çok kolaylık sağlamaktadır. Hastanın kendisi için ve hasta bakıcısı için işleri kolaylaştıracak bir çok fonksiyona sahiptir. Serum askıları sayesinde hasta taşınırken de ihtiyaçların aksatılmaması için oldukça önemlidir. Hasta ihtiyaçları doğrultusunda pek çok teknik  özelliğe sahiptir. Elbette ki günümüz koşullarında farklı nedenlere bağlı olarak hasta karyolalarının fiyatları değişmektedir.

4 Motorlu Abs Hasta Karyolası Fiyatları

İhtiyaçlar doğrultusunda tercihi yapılacak 4 Motorlu Abs Hasta Karyolası fiyatları sahip olduğu özeliklere göre değişkenlik gösterir. Bir çok teknik özelliğe sahip olan karyolada kişinin ihtiyaca yönelik yapacağı tercih fiyatlar konusunda belirleyici olacaktır. Yapılan araştırmalar sonucunda hastanın durumuna uygun karyola tercihi hasta motivasyonu açısından oldukça önemlidir. Hastanın ihtiyaçlarını yerine getiremeyecek yanlış bir ürün tercihi hastanın iyileşme sürecini olumsuz etkiler.

Bu yüzden ihtiyaçlara yönelik karyolanın belirlenmesi oldukça önemli olmakla beraber hastanın iyileşme süreci için gerekli bir durumdur.

İçeriği Oyla