tekerlekli sandalye

BTT Yorum BitTorrent Coin Geleceğini Uzmanlar Yorumluyor

ptt-yorum bitcoin

Blockchain devrimi, kripto para birimleri yatırımcılarına mahremiyet ve gizlilik garantisi verdi. Bu ekosistemin, işlemlerini güvende tutmak için yeterince sağlam olduğuna inanıyorlardı. 2018 yılında Tron vakfı platformu satın almıştı. Bununla birlikte, devreden ve devralanın cüzdan adresini tespit etmek için bir blok zinciri aracılığıyla Bitcoin gibi kripto para birimlerinde bile her türlü dijital trafiği izleyebilir. BitTorrent fiyat tahminini tamamlamadan önce, aşağıdaki gibi madeni paraya genel bakışı kontrol edin.

BitTorrent’e Genel Bakış

BTT fiyat

BitTorrent: TechWeb’deki Ayak İzleri

Bu son derece güvenilir kripto para biriminin tarihinde gezinme, başlangıçta Bitcoin için bir eklenti olarak kullanılmasına rağmen, daha sonra çeşitli aşamalarda geliştirilmiş olmasına rağmen, bir kriptografik protokol görünümüne kadar izlenebilir. TRON blok zincirini temel alan bir TRC-10 yardımcı program belirteci olarak BTT, dünyadaki en popüler merkezi olmayan protokollerin ve uygulamaların özelliklerine güç sağlar. BTT tarafından desteklenen Dapps’ler arasında BitTorrent Speed, BitTorrent Dosya Sistemi, DLive ve boru hattındaki diğerleri bulunur. Paylaşım ve aktarım için BitTorrent protokolünü kullanır. BitTorrent, 2019’daki en büyük dosya paylaşım protokolüydü. TRON ağı, güvenlik için Delegated Proof of Stake protokolünü kullanıyor.

BitTorrent (BTT): Öne Çıkan Özellikler

Sağlam ve yüksek bant genişliğine sahip bir kamu blok zinciri platformu tarafından desteklenen BitTorrent’in ele aldığı konu, hibrit bir fikir birliği mekanizmasını devreye sokmanın erişilebilirlik sorunlarıdır. BTT, işleme dahil olan diğer taraf hakkında herhangi bir veri veya mesaj ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen tüm blok zinciri etkin işlemin sıfır ifşa kanıtına ve matematiksel tutarlılığına dayanan kriptografik yöntemlere dayanmaktadır.

Bu nedenle güvenlik engelleri önce tutuklanır. Kredi, BTT tarafından tüm merkezi olmayan finans ekosisteminin ana akımı olan Zyro protokolünün geliştirilmesine gidiyor ve bu, teklifte bir başka lansman olacak. BTT, p2p dosya alışverişi için bir protokoldür ve kripto endüstrisine girişi, birçok platform arasında gücü ve kullanılabilirliği artırmış gibi görünüyor.

Bu protokolde göze çarpan bir özellik, likidite sağlaması ve BTT ağındaki işlemlerin ışık hızında olmasını sağlamasıdır. Bu algılanabilir eğilim, onu diğer Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans protokollerine kıyasla benzersiz kılıyor ve aynı zamanda çok sayıda madencilik yolu oluşturuyor. Bu nedenle, akıllı sözleşmelerin ve transfer fonlarının uygulanmasında BTT tokenlerinin işlevini katalizör olarak adlandırmak abartı olmaz .

Tüm dosya paylaşımı ve indirme işlemleri BitTorrent Inc. yazılımı tarafından yürütülmektedir. Platform, 2001 yılında kurucusu Bram Cohen tarafından başlatılmıştır. Kurucu Bram Cohen, BitTorrent sistemi adı verilen BitTorrent istemcilerine büyük dosyalar için telif hakkı sorunu olmadan dosyaları daha hızlı indirme hızlarıyla paylaşmak için bir dosya paylaşım sistemi geliştirdi. TRON ve Binance Smart Chain gibi diğer ağlarla birlikte çalışabilirlik sunar. Dlive protokolü, şirket tarafından sağlanan ilk merkezi olmayan canlı yayındır.

BitTorrent Zinciri (BTTC) Ana Ağı, BTT Yeniden Tanımlama ile Yayına Geçiyor

Madeni para daha akıllı hale geliyor çünkü 12 Aralık 2021’de geliştiriciler BTTC’nin ana ağını BTT yeniden adlandırma ile başlattı. Artık Ethereum, TRON, Binance Smart Chain’i destekliyor ve varlıkların herhangi bir kısıtlama olmaksızın merkezi olmayan transferlerine izin veriyor. Gelecekte daha fazla zinciri destekleyecektir.

Mevcut piyasa kapitalizasyonunu korurken, BitTorrent (Yeni) jetonlarının arzı 1:1000 oranında arttı, bu da artık kripto pazarında 990.000.000.000.000 jetonun mevcut olduğu anlamına geliyor. Eski paralar BTTOLD, yeni paralar BTT olarak bilinir.

BTTC ekosistemini geliştirir ve küresel yatırımcıların giriş engelini azaltır. Bunun yanı sıra, madeni paranın değerini arttırır ve kullanım durumlarını çeşitlendirir, tüm zincirleri birbirine bağlayabilecek yeni bir süper ağa fırsat verir. Akıllı sözleşmeleri ölçeklendirmek için bir Kanıt Kanıtı mekanizması görevi gören dünyanın ilk heterojen çapraz zincir protokolüdür. Yeni BTT jetonlarının kullanım durumları aşağıdaki gibidir:

  • BTCC ağında bir doğrulayıcı
  • Ödül kazanmak için BTCC’ye bahis yapın
  • BTTC topluluğunun yönetimindeki rol
  • Ağın yerel bir belirteci olarak gaz ücretlerini ödeyin

Geliştiriciler, iki kripto paranın (BTT, BTTOLD) bir süre birlikte var olacağını söyledi ve borsalardan, yatırımcılardan, destekleyicilerden 30 gün içinde eski BTT’yi yeni BTT’ye değiştirmeleri istendi. Bazı borsalar bu yeniden adlandırma sürecini desteklemeyebilir; bu nedenle BTTOLD bu borsalarda mevcut olacak ve orijinal kullanım durumları gibi çalışacak.

BitTorrent (BTT): Teknik Analiz

BTT’nin fiyat yolculuğu, sürprizlerle ve dönüşlerle birleştirildi. Şu anda, BitTorrent fiyatı şu anda piyasada 923.767.70 milyar BTT dolaşım arzı ile 0.000001747$ civarında işlem görürken toplam arz 990.000.000.000.000 BTT’dir. BitTorrent’in (Yeni) piyasa değeri 1.614.149.417$’dır ve 24 saatlik işlem hacmi 62.824.421$’dır. Yakın zamanda merkezi olmayan blok zinciri inovasyonunun bir ürünü olarak, uzmanların teknik analizine göre BTT için gelecek parlak görünüyor. BTT tokenleri için tüm zamanların en yüksek fiyatı 0.000003054 dolar civarında.

Bu yılın başından bu yana, BTT tokeni, birkaç ani yükselişle bugüne kadar daha düşük işlem gördü. 18 Ocak’ta BitTorrent (Yeni) tokeninin fiyatı 0,0000030 doların üzerinde işlem görüyordu. Ancak bundan sonra reddedildi ve geçen ay 0,0000017$’a düştü. 0.000017$’a ulaştıktan sonra, BTT fiyatı ılımlı bir toparlanma kaydetti ancak 0,0000017$ seviyesini sürdürmeyi başaramadı ve yeniden test etti. Yatırım yapmak için doğru zamanı öğrenmek için piyasa uzmanlarının BTT fiyat tahminlerini inceleyelim.

BitTorrent (BTT): Piyasa Duyarlılığı

İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, BTT kötü, yüksek riskli 1 yıllık bir yatırım seçeneği olabilir. BitTorrent (yeni) fiyatı 0,0000174 ABD dolarına eşittir, ancak mevcut yatırımınız gelecekte devalüe edilebilir.
Cüzdan Yatırımcısı

BitTorrent fiyatının 2025 Aralık başında 0,0000045$’a ulaşması bekleniyor. Beklenen maksimum fiyat 0,0000057$, minimum fiyat 0,0000039$. 2025’in sonu için BitTorrent fiyat tahmini 0.0000050 dolar civarında olabilir.
Ticaret Canavarları

Justin Sun sayesinde BTT’nin BitTorrent tahminine göre umut verici bir geleceği var. BTT fiyat tahmini 2030’a göre, token fiyatı marjinal bir şekilde etkilenebilir ancak boğalar geri dönecek ve fiyatı 0,067 dolara fırlayarak yatırımcıların BitTorrent (Yeni) satın almasına neden olabilir.
Fiyat Tahmini

Tahmin verisi analizine göre, BTT’nin fiyatının 0.0000228 $ seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar BitTorrent’in (Yeni) 0,00000213$ minimum ücrete ulaşması bekleniyor. Buna ek olarak, BTT fiyatı maksimum 0.0000246 $ seviyesine ulaşma yeteneğine sahiptir. Yatırımcılar ve kripto varlık sahipleri, BitTorrent (Yeni) Fiyat Tahmini 2022’yi bilmelidir.
Dijital Para Fiyatı

Verilerimiz, varlık fiyatının geçen yıl düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. BitTorrent (yeni) düşüş eğilimi gösteriyor. BTT tahminlerimize göre tokenin gelecekteki fiyatının bir yıl sonra büyük ölçüde düzeleceği tahmin ediliyor.
Devlet Sermayesi

Sektör uzmanlarının BTT fiyatı tahminine dayanan BitTorrent, kısa vadeli bir fiyat rallisi kaydedebilir. BitTorrent (BTT) fiyatı 2025’in sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00000808$’a ulaşabilir. Ve bu, portföyünüzden uzun vadede önemli bir değer elde etmek için BTT’ye yatırım yapmak için en iyi zamandır.
Teknoloji Haber Lideri

BTT Fiyat Tahmini: 2022-2026

Kripto para piyasası oldukça değişkendir ve düzenlemeler, rekabet, yeni teknolojilerin ortaya çıkması, ticaret ve piyasa duyarlılıkları gibi faktörler nedeniyle dakikalar içinde büyük fiyat değişiklikleri gerçekleşebilir. Uzman tüccarlar/meraklılar tarafından verilen bazı kripto para tahminleri ve hatta ilgili risklere dayalı olarak BitTorrent’in gelecekte nasıl performans göstereceğine dair dijital para birimleri için tahmin yapan web siteleri var. Kullanıcı tabanını genişleterek önümüzdeki yıllarda fiyatlarının daha iyi performans göstermesi uzun sürmez. BitTorrent Web, BitTorrent Classic, Bittorrent Android gibi çeşitli maceralı projelere dahil olması, sektör uzmanlarının temel ve teknik analizlerine göre ortalama fiyatının ivmeyi korumasını sağlayabilir.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2022

BTT’nin düşmeye devam edip etmeyeceğini tahmin etmek için henüz çok erken olsa da, tünelin sonunda ışık olduğu kesin. BTT fiyat tahmini 2022’ye göre, token bir yılda 0.0000022$-0.0000027$ işaretine dokunan olumlu bir eğilim göstermeye devam edecek. Üstelik bu yılın ilk yarısı hızlı bir büyüme gösterecek. BitTorrent’in ilk yarı için tahmini fiyatı, önümüzdeki aylarda piyasa duyarlılığına göre belirlenen 0.0000026 dolar civarında.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2023

Daha kısa ve daha uzun fiyat trendlerini inceleyen BTT, normalde birkaç yılda bir yolundan çıkıyor. Dolayısıyla ileriye dönük olarak, 2023 yılının, özellikle rakiplerin ısıyı yakalamasıyla birlikte, tırmanış için BitTorrent fiyat tahmini için o kadar iyi olmayabilir. BitTorrent madeni para fiyat tahmini 2023’e göre, BitTorrent’in (Yeni) gelecekteki fiyatı, ilk yarıda hafif bir düşüşle 0.0000025$’a düşüyor. Bundan sonra ivmesini yeniden kazanabilir ve 0,0000029 $ fiyat seviyesine ulaşabilir.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2024

Ağızları açık bırakacak bir ihtimalin bulunmadığını ve kripto piyasasını boğaların süreceğini belirten BitTorrent’in, 0,00003 ABD dolarına sabitlenmiş BitTorrent fiyatı performansıyla kripto krallığına bir kez daha hakim olması bekleniyor. Bu, 2022 yılı sonundaki BitTorrent fiyat tahminlerinde gösterilenle eşdeğerdir; bu, BTT’nin olumsuz koşullarda bile yalnızca sürdürmekle kalmayıp aynı zamanda istikrarlı bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösterir.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2025

BitTorrent projesi zaman testinden geçerse ve toplu benimseme sayı alırsa, bu tür iyimser beklenti iki ön koşuldan kaynaklanır:

1) BTT beklentileri aşmaya devam ediyor ve 2025’e harika bir başlangıç ​​yapması bekleniyor.

2) Piyasalar, BitTorrent (BTT) fiyat tahminimize göre işlem yapmak için karlı bir yatırım varlığı haline getiren, minimum fiyat 0,0000031 $ ile ortalama fiyat artışını her zaman 0,0000038 $’a kadar önemli ölçüde yukarı iten kadar olumlu kalır.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2026 ve Ötesi

2026 için BTT tahmini, karamsarlıktan ziyade iyimserliğe doğru kaymaya başladı. Bu yıl için BitTorrent Fiyat tahmini, beş yıl sonra 0,0000048 $ ve düz maksimum fiyat seviyesine ve 0,0000042 $ minimum fiyat seviyesine sıçrayabileceğini belirterek oldukça cesaret verici olmaya devam ediyor. Piyasanın tamamen öngörülemez olması nedeniyle, BTT kripto para birimi fiyatını tahmin etmek, veriye dayalı bir tahminden ziyade gerçekten bir kumar ve şanstır, BitTorrent BTT fiyat tahmini zor olabilir.

BTT fiyat tahmini 2030’a göre, ortalama BitTorrent (BTT) fiyatının 0,0000081$’a, beklenen maksimum fiyatın ise 0,0000086$’a ulaşması bekleniyor. BTT fiyatının 0.0000075$’a düşebileceği ihtimaline dair tahmin edilen bir ihtimal var.

BTT Token Sonuç: BTT Geleceğe İyi Bir Yatırım mı?

Uzmanların BitTorrent tahminleri, madeni paranın fiyatının Aralık 2022’ye kadar 0,000002 ABD doları olabileceğini tahmin ediyor. Algoritma tabanlı analizlerimiz, BitTorrent token fiyatının 2023’e kadar 0,0000026 dolara, 2024’e kadar 0,0000027 dolara ve 2025’in sonuna kadar 0,00003 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Kripto pazarında daha fazla yatırımcı arasında BTT belirteci, uzun vadeli yatırımcılar 5 yıl içinde önemli bir büyüme bekleyebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

BitTorrent iyi bir yatırım mı?

Evet, BitTorrent token fiyat tahminine göre iyi bir yatırım. BitTorrent kripto para birimi gelişecek ve 2024’te ortalama 0,00003$’a ulaşacağı tahmin ediliyor, bu da BitTorrent’i iyi bir yatırım haline getiriyor. Tahmin, yalnızca BTT iyimser bir senaryo göstermeye devam ederse ve böylece BTT’yi satın almaya değer hale getirirse geçerlidir.

BitTorrent parası 2025’te 1 dolara ulaşacak mı?

BTT fiyat tahminimize göre, ortalama BitTorrent fiyatının 0.0000036$’a ulaşacağı ve beklenen maksimum fiyatın 2025 sonunda 0.0000038$’a ulaşacağı tahmin ediliyor. Son fiyat eğilimine göre, BTT jetonu 2025 yılına kadar 1$’a ulaşamayabilir. 1$ sınırını geçmek birkaç yıl daha alabilir.

BitTorrent cüzdanını nasıl kurarım?

BTT’yi depolamak ve göndermek için çeşitli üçüncü taraf cüzdanları vardır. En iyi cüzdanı aradığınızda, gözaltı (gözaltı ve gözaltı dışı), işletim sistemi (masaüstü, iOS, Android) ve korumalı destek açısından birçok seçeneğiniz olacaktır.

BTT’yi nereden satın alabilirim?

Popüler bir kripto para birimi olan BTT, birkaç büyük borsada listeleniyor. FTX, Binance, KuCoin, Bitmax, Bithumb, Huobi, Poloniex gibi uyumlu kripto para borsalarından BTT satın alabilirsiniz.

BTT ile para kazanabilir miyim?

Gerçekten evet. Para biriminin performansı oldukça yükseliş olacağından, diyelim ki en azından birkaç yıl için. BitTorrent’in hareketi, teknik analize dayalı olarak özenle izlenebilir. Yatırımcılara BTT’de alım satım yapmak için piyasa tahminlerini takip ederek kendi hesaplamalarını yapmaları ve ayrıca yatırım tavsiyesi almaları tavsiye edilir. BTT, TRON Network’ün orta düzeyde likiditeye sahip iyi kripto para projelerinden biridir.

İnsanlar neden BitTorrent’e güveniyor?

BTT’nin fiyat artışının ana nedeni, işlevselliğinin güvencesidir. Merkezi olmayan bir platform, yalnızca güvenlik algoritmasına katkıda bulunur ve sonuçta kitlelerin platforma güvenmesini sağlar.

BitTorrent’in (Yeni) geleceği ne olacak?

BitTorrent fiyatının yükselişe geçmesi bekleniyor. Gelecek yıl için tahmin, tahmini aşırı fiyatın 0,0000028 $ ‘a ulaşacağını ortaya koyuyor. Uzun vadeli BitTorrent tahmininden bahsetmişken, BTT’nin kendisini olası bir yükseliş rallisine hazırladığı inkar edilemez. Bununla birlikte, BTT veya BitTorrent kripto para birimi, yalnızca psikolojik direnç seviyesini kırarsa yükseliş eğilimini koruyabilir.

İçeriği Oyla