tekerlekli sandalye

Bugün vefat edenlerin ilanları sitesi

Vefat eden sevdiklerimiz için, cenaze ve taziye ilanları vermek onların aziz hatıraları için en son ve en önemli görevler arasında. Vefat eden kişilerin il il isimlerine ulaşmak içinse güncel bilgilerin yer aldığı ve internet üzerinden herkese ulaştığı internet siteleri tercih ediliyor. Türkiye’de bugün vefat edenlerin ilanları listesinin en güncel halini sunan Vefatilanlari üzerinden öğrenilebilir.

En güncel cenaze ilanları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin onlarca şehrinde her gün yüzlerce vatandaş ne yazık ki aramızdan ayrılıyor. Çevredeki insanlara vefat haberini duyurmanın, cenaze ile ilgili bilgileri aktarmanın pratik yolu ise vefat ilanları. Geçmişte vefat ilanları gazeteler üzerinden verilmekteydi ancak gazeteler, vefat ilanları için ciddi ücretler talep ediyor. Ücretsiz cenaze ilanları vermek için en iyi yol ise, internet üzerinden online ilan verilebilen cenaze platformları.

Vefat İlanları sitesi, Türkiye’nin her yerinden vefat ve cenaze ilanlarının verilebildiği bir site. Güncel cenaze ilanlarının, bugün vefat edenlerin listesinin yer aldığı platformun amacı hızlı ve ücretsiz bir şekilde herkesin cenaze ilanı verebilmesi ve güncel vefat ilanlarına ulaşabilmesi.

Vefat ilanı nasıl verilir?

Vefat İlanları sitesi üzerinden ücretsiz ilan vermek herkes için çok kolay. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon üzerinden hızlı cenaze ilanı vermek için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekiyor:

  • Web tarayıcınızdan vefatilanlari.org sitesine giriş yapın.
  • Ana Sayfada yer alan “İlan Ekle” butonuna tıklayın.
  • İlan Ekle butonuna tıkladıktan sonra, cenaze ilanı vermek istediğiniz kişinin bilgilerini girin.
  • İsim ve fotoğrafın yanı sıra il ve ilçe, defin yeri ve defin tarihi bilgisi de girilebilir.
  • Cenazenin kaldırıldığı camii bilgisi de vefat ilanı içinde yer almalıdır.
  • Son aşamada ise ilan metnini girebilirsiniz. Bu kısımda, cenaze ilanı verdiğiniz kişiyle ilgili duygu ve düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Cenaze ilanları sitesinde, ilan eklemek ücretsizdir. Şehir ve ilçe bazında güncel vefat edenlerin listesine ulaşmanın mümkün olduğu Vefat İlanları sitesinde, sevdiklerinizin son yolculuklarına uğurlarken onlar için bir ilan girebilirsiniz. Cenaze ilanlarını sosyal medyada paylaşarak, insanların cenazeyle ilgili bilgilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İçeriği Oyla