tekerlekli sandalye

Gala Coin Nedir? Gala Coin Yorumları ve Geleceği

bitcoin

Bu inceleme yazımızda son ayların popüler coini gala coin hakkında detaylı bilgiler vereceğiz, gala coin ne zaman çıktı, hangi borsalarda listeleniyor, gelecekte fiyatı ne olur. Hepsi özel haberimizde.

Gala Coin Nedir?

  • Gala Games (GALA), kullanıcıların oyun içi kilometre taşlarına ulaşmak için GALA jetonunu kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı, oyna-kazan oyun platformudur. Ayrıca oyunda veya oyun tabanlı olmayan borsalarda takas edilemeyen jetonlar (NFT’ler) oluşturabilir ve takas edebilirler.
  • GALA, Ethereum blok zincirinden kendi ağına geçmeyi planlıyor ve bu yıl bu proje için olumlu işaretler olan birkaç oyun başlatıyor.
  • Bu yazı itibariyle GALA, üst veri deposuna yatırım yapmak için çekici bir giriş noktası olabilecek en tepe noktasından %69 indirimle işlem görüyor.

Gala Games’in fiyatı geçen yıl %50,829 arttı

GALA, kullanıcıların oyun içi görevleri ve dönüm noktası başarılarını gerçekleştirmek için GALA jetonunu kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı, oyna-kazan oyun platformudur. Oyuncular ayrıca , nakit dahil olmak üzere diğer dijital varlıklara dönüştürülebilen kripto para kazanmak için oyunda veya oyun tabanlı olmayan borsalar aracılığıyla takas edilemeyen jetonlar (NFT’ler) oluşturabilir ve takas edebilir.

Amaç, oyuncuların geliştiricilerle proaktif ortaklar olmalarına ve elde edilen karlara katılmalarına izin vermektir. Bu, oyunun kurallarını değiştiren bir iş modeli, o kadar ki, geçen yıl GALA, hizmet tokeninin fiyatının %50,829 arttığını gördü – Axie Infinity, The Sandbox ve Decentraland dahil olmak üzere diğer yüksek profilli metaverse projelerini geride bıraktı. Geçen yılki pompaya rağmen, bu projenin hala büyümek için yeri var.

Gala Games kendi blok zincirini başlatmayı planlıyor

Ocak ayında şirket, blog sitesinde kendi blok zincirini başlatmanın son aşamalarında olduğunu bildirdi . GALA platformu şu anda geçmişte yüksek işlem ücretleri ve ağ tıkanıklığı sorunları yaşayan Ethereum üzerinde çalışıyor. GALA gönderisi, tescilli ağına (GalaChain) geçişin bu rahatsızlıkları azaltacağını belirtiyor.

“Tescilli blok zincirimiz geliştirmenin sonraki aşamalarında ve GalaChain’e geçişin topluluğumuza yılın en çok beklenen haberlerinden bazılarını sağlamasını bekliyoruz. Bu blok zinciri Gala Oyunları için inşa edildi; ağ ücretlerini önemli ölçüde azaltacak ve Ethereum’u çevreleyen, aksi takdirde uzun vadeli büyümeyi engelleyebilecek birçok sorunu çözün.”

İlan ayrıca, GalaChain üzerinde çalışmanın ekran donmalarını, oyuncuların masraflarını azaltacağını ve oyuncular için daha iyi bir genel deneyim sağlayarak oyun hızını artıracağını tahmin ediyor.

Gala Oyunları zirvesinden %69 uzakta

Son olarak, GALA, CoinMarketCap.com’a göre geçen yılın 27 Kasım’daki 0,71 $’lık fiyat zirvesinden %69’luk bir indirim olan bu yazı itibariyle jeton başına 0,22 $’dan işlem görüyor. Site ayrıca GALA’nın piyasa değerini şaşırtıcı derecede düşük 1.5 milyar $’a sabitleyerek listede 58. sırada yer alıyor. Metaverse ve NFT’lerin giderek artan popülaritesi göz önüne alındığında – GALA’nın derin indirimli piyasa değeri ile birleştiğinde – geliştirme planları göz önüne alındığında mevcut fiyatının 50 katından fazla bir pompa mümkündür.

Bu finansal bir tavsiye değildir ve her yatırımcı, yeni yatırımları düşünürken yalnızca – kendi ödevini yaptıktan sonra – kaybetmeyi göze alabilecekleri fonları biriktirmelidir. Ancak, temeldeki eğilimler ve GALA’nın temelleri, meta veri deposuyla ilgilenen herkes için onu incelemeye değer kılıyor.

Gala Coin Kimin?

Eric Schiermeyer tarafından 2019 yılında başlatılan Gala projesi Ethereum ağında çalışıyor. En değerli 50 kripto para arasında 44’üncü sıraya oturan tokenin 3,44 milyar dolar piyasa değeri bulunuyor. Toplam arzı 35 milyar dolaylarında ve bunun 6,98 milyarı şimdilik dolaşıma sokuldu. Fiyat 0.000151 dolar ile dip yaptı ve yakın zamanda 0,84 dolar ile ATH yaptı. Yani bugüne kadar 3 sıfır attı.

gala coin hangi borsada

Binance borsasında listelenmektedir.

İçeriği Oyla