tekerlekli sandalye

Hot Coin Yorumları 2022 Holo Coin Geleceği

bitcoin

Uzman analistlerin gözünden hot coin yorumları, uzun vadede holo coin yatırımcısına para kazandıracak mı? Tüm bu soruların cevabı dev holo coin inceleme yazımızda.

Dağıtılmış uygulama (dApp) çerçevesinin kripto parası olan HOT , Holochain, bu hafta %17 düşüşle 0,0058 $’a düştükten sonra bugün (8 Nisan) sabit kalıyor.

Pek çok token gibi, Mart ayında %88 artışla önde sıçradı, o zaman piyasa artık gelmediğini hissettiğinde karını almaya karar verdi. Bu, fiyatı 2022’deki en yüksek seviyesinden %22 aşağıda bırakıyor. 

Holochain, dağıtılmış hash tablosu (rrDHT) için patent onayı aldığı 2021’in ilk yarısında 0.0315$’a büyük bir artış yaşadı, ancak bu yıl 0.0075$’ın üzerine çıkmak için mücadele etti. Kasım ayındaki de dahil olmak üzere birkaç kaçma girişimine rağmen, ihtişamlı günlerinden çok uzaklaştı. 

Peki HOT için gerçekçi bir gelecek hedef fiyatı nedir? Bu fiyatı yönlendiren nedir?

Bu yazıda, en son piyasa analizlerinden bazılarına, Holo kampından haberlere ve 2022 ve sonrası için bazı güncel Holochain fiyat tahminlerine göz atacağız. 

Patent onayı neden HOT’u gerçekten sıcak yapar?

Mart 2021’de Holo Limited , Holochain dağıtılmış uygulama çerçevesi için şimdiye kadar  SICAK fiyat performansındaki en büyük artışı tetikleyen bir ABD patenti aldığını duyurdu.

Holo’nun sunduğu en önemli şey, ağının doğrulama için kripto madencilere veya küresel bir deftere güvenmemesidir. Blok zincirinden farklı olarak, işlemler bireysel kullanıcı düğümlerinde günlüğe kaydedilir, bu da işlemlerin daha hızlı yapılmasına yardımcı olur ve ağın ölçeklenebilirliğini artırır. 

Holochain tarafından desteklenen uygulamalar, sosyal medya ağı veya başka bir hizmet sunucusu gibi bir aracıya ihtiyaç duymaz; bu, kullanıcıların kendi verileri üzerinde tam kontrole sahip oldukları anlamına gelir.

Holochain açık kaynaklı bir projedir, öyleyse ana şirketi Holo Limited neden patent başvurusunda bulundu? Konuyla ilgili yorum yapan Holo’nun yaratıcıları, hareketin savunma amaçlı olduğunu söyledi. Yenilikçi teknolojilerini paylaşmaya istekliler, ancak bunun, son kullanıcıların korunmasını sağlayacak Holochain açık kaynak çerçevesi bağlamında olması gerekiyor.

“Patentler, yeniliklerin nasıl kullanılabileceğini korur. Bizim durumumuzda bu patentin amacı, Holochain açık kaynak projesini, teknik inovasyonumuz için patent başvurusunda bulunabilecek ve daha sonra bunları uygulamamızı engellemek için kullanabilecek trollerden korumaktır. Patent aynı zamanda Kriptografik Özerklik Lisansının kritik bir bileşenidir. Lisanslar, yalnızca dayandıkları IP yasalarıyla ilgili oldukları için güçlüdür. Bu patente sahip olmak, CAL’nin tamamen uygulanabilir olmasını sağlar – bu da, son kullanıcıların verileri üzerinde egemenlik sahibi olma haklarını koruyacağı anlamına gelir”.

Holochain nedir? 

Holo, bir pazar yeri ve dağıtılmış bulut barındırma ağıdır. Sıradan web kullanıcılarının eşler arası Holochain uygulamalarını kullanmasına izin verir. Bilgisayarı olan herkesin uygulama barındırıcısı olmasını ve dağıtılmış uygulamaları barındırmak için ödeme almasını sağlar. 

Holochain, pazarın bir dizi yeni Holochain uygulamasını (hApps) kabul etmesiyle son zamanlarda artan bir şekilde benimsendi. Holochain çerçevesi, geliştiricilere blok zincirlere daha ucuz ve daha ölçeklenebilir bir alternatif sağlamak için tasarlanmıştır. Platform, daha düşük maliyetler sunar, alışılmış konsensüs algoritmalarından hiçbirine sahip değildir ve dağıtılmış hash tablosu (DHT) sayesinde hızlı işlem kesinliği sağlar. 

Holochain’e genel bakış

“Daha insani bir internet” kurmayı ve kurumsal kontrolü en aza indirmeyi hedefleyen Holochain, insanlara kendi verilerinin kontrolünü vermeye hizmet ediyor. Aynı zamanda, merkezi varlıkların kontrolü olmadan uygulama ana bilgisayarlarının ihtiyaçlarını karşılayan uygulamalarla bağlantı kurar ve işlem yapar.

Holochain, geleneksel blok zincirlerinden farklı olarak madencilik veya stake işlemi gerektirmez. Holo jetonlarını üretmek için gereken enerji, blok zincirine kıyasla küçüktür. Platform, bağımsız düğümlerin birbirine karşı doğrulandığı “bireysel kaynak zincirleri” ile ilgilidir. Ana bilgisayarların bir mobil cihazda bile çok sayıda tam düğüm çalıştırmasını sağlar.

Bu, Holochain’i geleneksel blok zincirlere kıyasla daha yeşil bir çözüm haline getirir. Holochain’de madencilik bileşeni bulunmadığından, elektrik kullanımı azaltılarak daha çevre dostu bir çözüm haline getirilmiştir.

Holochain platformu yavaş yavaş tanınmaya başladı. CoinMarketCap’e göre Holo (HOT) 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0315$’a ulaştı . HOT  kripto fiyatı 2022’de tekrar yükselecek mi ? Bakalım analistler ne diyecek.

Holochain fiyat analizi

Holo, Nisan 2018’de ilk topluluk teklifine tabi tutuldu. Sonunda, 177,6 milyar HOT basıldı, 133,2 milyarı (%75) kamu satışı için ayrıldı ve 44,4 milyarı (%25) şirket ve ekibi için tutuldu. 8 Nisan itibariyle CoinMarketCap’e göre dolaşımda olan 173,3 milyar var.

Şirket, HOT jetonlarının HoloFuel jetonları için bire bir oranda değiştirileceğini planladı . HoloFuel, Holochain uygulama (hApp) sağlayıcıları tarafından Holo ana bilgisayarlarına hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılacak olan Holochain tabanlı bir para birimidir. HoloFuel’in arz sınırı yoktur – algoritmik olarak kontrol edilir, talebe göre genişler ve daralır. Holo, bunun tokenlerinin fiyatını vahşi fiyat dalgalanmalarına tabi olmaktan ziyade nispeten istikrarlı hale getirmeye yardımcı olacağına inanıyor.

Holo, patent duyurusundan önce 2021 Mart ayının ortalarında yükselmeye başladı. Şubat ayının başından bu yana, HOT/USD fiyatı %4,000’den fazla fırlayarak 0,0007$’dan (1 Şubat itibariyle) 0,03$’a (5 Nisan itibariyle) yükseldi. O zamana kadar ticaret neredeyse düzdü.

Ekim ayında yukarı yönlü bir hareket geri döndü, ancak kısa ömürlü olduğu ortaya çıktı ve tüm bu kazanımlar gitti ve fiyat 0,0058 $’a (8 Nisan) düştü.

Bu düşüş yatırımcılar için yeni bir ticaret fırsatı mı?

Capital.com analisti Mikhail Karkhalev, “Herhangi bir kripto para projesi, token, değeri ve fiyatın iniş çıkışları göz ardı edilerek bir başlangıç ​​olarak ele alınmalıdır. Projenin temelleriyle ilgilenmeliyiz:

  • Projenin hedefleri nelerdir?
  • Kim hedefledi?
  • Hangi sorunları çözüyor?
  • Halihazırda ne var (örneğin MVP’ler)?
  • Gelecek için planlar nelerdir? Vb.

“Holochain, diğer blok zincirlerinden farklı olan yenilikçi bir üründür ve genel olarak, kendi başına bir blok zinciri olarak adlandırmak zordur . Holochain, kurucularına göre, Ethereum’dan daha güvenli, daha kişiselleştirilmiş ve daha hızlı bir ağdır. Bu yüksek profilli bir beyandır ve ekibin öngördüklerini uygulayıp uygulayamayacaklarını görmek önemlidir.ICO patlaması sırasında, kendilerini Ethereum katilleri olarak konumlandıran birçok proje vardı, ekonomik hayatın tüm alanlarında devrim yaratacak yıkıcı projeler. ve sosyal hayat.Ancak bunların %99’u bugün yok.

“Holochain herhangi bir sorunu çözüyor mu? Şüpheliyim. Daha çok pazar gelişiyor gibi ve tüm projeler gelecekte kullanım beklentisiyle ona yeni bir şeyler getiriyor. Örneğin, IOTA ağı, diğer blok zincirlerinden farklı olarak, en yüksek yüklerde otomatik olarak ölçeklenir ve daha da fazla işlem gerçekleştirebilir, bu da yükün IOTA ağını daha da hızlı hale getirdiği anlamına gelir. Ölçeklenebilirlik, bitcoin ( BTC ) ve ethereum ( ETH ) ile ilgili bir sorundur, ancak bugün çok sayıda başka ölçeklenebilir proje var” dedi.

“Holochain kesinlikle ilginç bir konsepte ve fikre sahip bir proje, ancak bir atılım olabilmesi için sektöre değerli bir şey getirmesi, DeFi veya NFT gibi yeni bir yön geliştirmesi gerekiyor . Benim düşünceme göre, şu anda Holochain piyasada olmayan bir sorunu çözüyor. Bu, umut verici olmasını engellemese ve sektördeki yerini bulabilse de, yakın gelecekte hype ve olası token büyümesine odaklanmazdım. Projenin gelişimini takip edin ve temellere yatırım yapın.”

Holochain (HOT) fiyat tahmini 2022 – 2030

Holochain’in gelecekteki fiyatını analiz etmek için, en son HOT jeton fiyat tahminlerinden bazılarına göz atalım (8 Nisan itibariyle):

TradingBeasts , HOT fiyat tahmininde  Holo’nun fiyatının 2022 sonunda 0,0072$’a ulaşacağını ve 2024’ün sonunda 0,012$’a yükseleceğini tahmin ediyor.

DigitalCoin ayrıca Holochain kripto fiyat tahmininde muhafazakar bir yükseliş görünümü paylaştı ve 2022’de 0,0075 $ ve 2023’te 0,0082 $ ile zirve yapmasını bekliyor. 2025’te 2025’te 0,011 $’a ve sonunda 2030’da 0,027 $’a ulaşabilir.

WalletInvestor’un  Holochain madeni para fiyat tahmini, HOT’u kötü bir kısa vadeli yatırım olarak değerlendirdi ve 12 ayda 0,0002 $’a düşebileceğini ve Mart 2025’te hala bu kadar düşük işlem görebileceğini öne sürdü.

Peki, Holochain’in fiyatı 2022’de yükselecek mi? Kripto para piyasalarının son derece volatil olduğunu, bu da bir madeni paranın fiyatının birkaç saat içinde ne olacağını doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını ve uzun vadeli doğru tahminler vermeyi daha da zorlaştırdığını akılda tutmak önemlidir. Bu nedenle, analistler ve çevrimiçi tahmin siteleri bu SICAK tahminleri yanlış anlayabilir.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmanızı ve en son piyasa trendlerini, haberleri, teknik ve temel analizleri ve uzman görüşlerini dikkate almanızı öneririz. Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

Holochain’in bir geleceği var mı?


Holochain platformu kendisini geleneksel blok zincirlerine bir alternatif olarak konumlandırıyor . Temelde Holochain, dApp’lerin daha az kaynakla daha fazlasını yapmasına izin verir. Holochain, ağdaki her doğrulayıcı düğümün blok zincirinin tam bir kopyasına sahip olması ihtiyacını ortadan kaldırarak ölçeklenebilirlik sorununu da çözüyor. Geleceğinin anahtarı, gerçek dünyadaki zorlukları çözen uygulamalar bulmak olacaktır.

Holo (HOT) kripto iyi bir yatırım mı?


Coinpedia, TradingBeasts ve DigitalCoin dahil olmak üzere bazı popüler analitik kaynaklar, Holo’nun bir yıl ve ötesinde bir Satın Alma olabileceğine inanıyordu. Bununla birlikte, sağlanan fiyat hedefleri oldukça tutucuydu ve 0,01 ile 0,07 ABD Doları arasında değişiyordu (Dijital Paranın en yüksek fiyat hedefi). HOT veya başka bir kripto para birimini yatırım portföyünüze dahil etmeye karar vermeden önce her zaman kendi teknik ve temel analizinizi yapmalısınız .

Holo 1 dolara ulaşacak mı?


Holochain’in performansı, daha fazla geliştirme ve geniş çapta benimsenme potansiyeli önerebilir. 
Bununla birlikte, DigitalCoin, TradingBeasts ve Wallet Investor analistlerinin 2021’in sonuna kadar HOT token için daha düşük fiyat hedefleri sağladığı göz önüne alındığında, 1 $ aşırı iyimser bir hedef olabilir.

İçeriği Oyla