Gold Medikal

İnvacare Dragon Vertic Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye

İnvacare Dragon Vertic Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye Akülü Tekerlekli Sandalye

Ayağa kaldırma özelliği olan İnvacare Dragon Vertic akülü sandalye Amerikan menşeli üst sınıf özellikli bir sandalyedir. Ayağa kaldırma özelliği nedeniyle fizyoterapistler tarafından önerilen ve orta derecede klinik desteğe ihtiyaç duyan engelliler için bir fizik tedavi ürünü olarak ta kullanılır.

Dragon Vertic akülü sandalye iç ve dış mekanlarda kullanılan 40mm’lik engelleri aşabilen B sınıf akülü sandalyedir. Ayağa kaldırma, eğim ayarlama dönüş ve tüm ayarlar ürünün kumanda (joistik) panelinden yapılır.

Baş boyun desteği, kolçakların arkaya doğru katlanması dik pozisyonlandırma eyleminde kullanıcının güvenliğini sağlamak amaçlı göğüs hizasında kullanıcıyı tutan emniyet kemeri, diz kısmından destek aparatı vardır.

KULLANMASI ÖNERİLEN HASTALIK GRUPLARI

Parapleji (tetrapleji / parapareses, parapleji)

Meningomiyelosel (Spina bifida) sendromu

Kas hastaları

serebral palsi

Travma sonrası beyin hasarı

 

AYARLAMALAR

Ürünün, koltuk derinliği, alt bacak uzunluğu, kol dayama yüksekliği, kol dayama açısı, göğüs kemeri yüksekliği, sırtlık ve baş boyun desteği ayarları kullanıcının isteğine göre ayarlanır. Koltuk derinliğini ayarlamak için koltuğun altına delikli raylar vardır. Bu raylar sayesinde koltuk derinliği: 38, 40, 42, 44 ve 46 cm ye kadar ayarlayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Araçta 2 x 180 w gücünde motor bulunur. 2 x 12 volt 60 amper alman malı jel aküler ile aracı tek sarj ile 45 kilometreye kadar kullanabilirsiniz. Maksimum 8 kilometreye kadar hız kapasitesine sahiptir. Şayet sipariş esnasında hız donanımı 10-12 km olarak da tercih edilebilir. Özellikle kapalı alanlarda ki hareket yeteeği ile göz dolduran invacare dragon vertic ile şehir içi kullanımlarında mükemmel şekilde tam konfor ile yapabilirsiniz. Arazi şartlarında stabilize yollar harici aşırı bozuk zeminlerde çok fazla hareket kabiliyeti yeteneğine sahip olmayan invacare drango vertic ile zorlu şartlarda çokta keyifli yol alamazsınız.

Zaten arazi kullanımı da cihaz segmenti olarak bambaşka bir alanda. Bugün meyra optimuslardan ya da invacare g40 ve g 50 akülü sandalye modelleri nasıl kapalı alan kullanımından üstün yetenekler beklemiyorsak, dragon içinde arazide bazı durumlara göz yummalıyız.

şase kadro yapısı oldukça sağlam olan bu ürünlerde kullanılan motor seçenekleri de kadro ve sürücü ağırlığını 12- 13 derecelik tırmanışlarda taşıyabilecek şekilde tasarlanmış. Uzun yıllar güvenle kullanacağınız invacare dragon vertic ile size şimdiden iyi sürüşler diliyoruz.

İçeriği Oyla