tekerlekli sandalye

İPhone Youtube, Instagram, Facebook Video İndirme

İPhone Youtube, Instagram, Facebook Video İndirme Haber

İPhone cep telefonlarından Youtube, facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarından video indirmek için birçok uygulama mevcut. Ancak bu uygulamaların tamamı ücretli uygulama olup indirilen videolarda filigram oluyor. Peki filigramsız dahası programsız video indirebilir miyiz? Gelin bunun cevabına hep birlikte bakalım.

İPhone Youtube Video Nasıl İndirilir?

IOS işletim sistemine sahip cep telefonunuzdan tamamen ücretsiz ve programsız video indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler ise çok basit. YouTube’den indirmek istediğin videonun URL adresini kopyala, indirgec.com.tr sitesine gir. Kopyaladığın URL adresini indirme kutusuna yapıştır ve ardından indir de. Hepsi bu kadar videonuz telefonunuza indirildi. İlgili indirme adresi için tıklayın:> https://indirgec.com.tr/youtube-video-indir/

İPhone Instagram Video Nasıl İndirilir?

Instagram son yıllarda en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri oldu. Instagram hikaye ve reels videolar kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Instagram üzerinden beğendiğiniz videoyu videonun orijinal haliyle iPhone telefonunuza indirip yeniden Instagram’da paylaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem, indirmek istediğiniz instagram videosunun URL sini kopyalayın, ardından bu adrese gidin> https://indirgec.com.tr/instagram-video-indir/ kopyaladığınız URL yi indirme satırına yazın ve ardından indir deyin. İşlem tamamdır.

İPhone Facebook Video Nasıl İndirilir?

Sosyal medya platformlarının öncüsü Facebook kurulduğu günden bugüne gün geçtikte popülaritesi artırmakta. Kullanıcılar her gün milyonlarca video paylaşıyor. Bu videoların bazıları ise gerçekten mükemmel dermecede ilgi çekici kaydedilmeyi hak ediyor. Peki nasıl Facebook videolarını telefonumuza indirip kaydedebiliriz? Yapılması gerekenler. İndirmek istediğin facebook videosunun adresini kopyala, ardından bu bağlantıya gir> https://indirgec.com.tr/facebook-video-indir/ kopyaladığın bağlantıyı indirme kutusuna yapıştır ardından İNDİR de. İşlem tamamdır.

İphone Telefonlarda İndirilen Videolar Nereye Kaydediliyor?

İphone telefonlarda indirilen videolar dosyalar bölümüne kaydedilir. Telefonunuzdan önce dosyalar, sonra indirilenler klasörüne gidin indirdiğiniz videoyu bulun. Neden galeri değil de dosyalar bölümüne bakmalıyız diye sorabilirsiniz. İndirgec.com.tr üzerinden indirdiğiniz videolar direk dosyalar bölümüne kaydedilir. Bunun nedeni ise sitenin tarayıcı tabanlı çalışmasıdır.

İçeriği Oyla