tekerlekli sandalye

Muhteşem Özellikli 3 Comfort Plus Akülü Sandalye

Muhteşem Özellikli 3 Comfort Plus Akülü Sandalye Akülü Tekerlekli Sandalye

Akülü tekerlekli sandalye denildiğinde ilk akla gelen kumanda kolu ile kolayca hareket ettirilen bir tekerlekli sandalye türüdür. Sıradan bir akülü tekerlekli sandalye için bu tanımı yapmak doğru olabilir. Fakat Comfort Plus’ın muhteşem özelliklere sahip ve yeni çıkan 3 modeli için sadece bu tanımı yapmak çok yetersiz kalıyor.  Her biri birbirinden kaliteli ve son teknoloji olan yeni akülü tekerlekli sandalyelere hemen bir göz atalım.

Comfort Plus Sahara Lux Akülü Tekerlekli Sandalye

Lüks bir akülü tekerlekli sandalye almaya gücü yetenler için inanılmaz özelliklere sahip olan Comfort Plus Sahara Lux Akülü Tekerlekli Sandalye, sadece hareket etmekle kalmayan, kullanıcısına güven ve konfor bakımından her şeyi sunan bir modeldir. 9 km hızla ve tam dolu akü ile 40 km yola alabilen ürünü kullananlar iç ve dış mekânlarda sınırsız hareketin keyfini yaşıyor. 2 adet 450 W gücünde motorları, kullanıcıya göre ayarlanabilir baş-boyun desteği, kullanımı kolay kumanda kolu, kullanıcı transferini kolaylaştıran hareketli kolçakları ve ayarlanabilir özellikleri ile uzuvlarını tam olarak kullanamayan yürüme engelli bireylere hareket özgürlüğü sunuyor.

Gece gezmelerini sevenler için far sistemi ile güvenli bir gezinti imkânına sahip olan Comfort Plus Dm Lux, yükseltilerden rahatlıkla geçişi ile engelleri aşmada sınır tanımıyor. Konforlu döşemesinin temizliği kolay olup, uzun süreli kullanımda kullanıcıya herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Bir akülü tekerlekli sandalyeden beklenen özelliklerin tamamına sahip olmanın yanında kalitesi, konforlu oluşu ve güvenli kullanımı ile tereddütsüz satın alabileceğiniz bir modeldir.

Comfort Plus DM-450 King Akülü Tekerlekli Sandalye

Lüks kavramının biraz daha üstünde ultra lüks bir model olarak kral olmayı hak eden Comfort Plus DM-450 king akülü tekerlekli sandalye, Full+full özelliklere sahip şık tasarımlı bir modeldir. Tilt özelliği, sırt yatar ve ayak kalkar özelliği ile dinlene-dinlene gezinti yapmanın ne demek olduğunu yürüme engelli bireyler çok daha iyi anlıyor. Yorgunluğun neden olduğu rahatsızlığı yaşamadan, dinlenerek, pozisyon değişikliği yapıp kan dolaşımını destekleyerek hareket etmek Comfort Plus Dm-450 king ile artık çok kolay.

Tekerlekli sandalyede aynı pozisyonda oturmaktan yorulan ve sırtını yaslayıp ayaklarını kaldırarak dinlenmek isteyenler için gerekli tüm teknolojik özelliklere sahip olan akülü tekerlekli sandalye ile hayat artık yürüme engelli biri için çok daha kolay ve yaşanır hale gelecek. Katlanabilen ayak koyma yeri, ayarlanabilir emniyet kemeri, baldır bandı ve baldır desteği, her iki kolda da kullanılabilen kumanda kolu, far sistemi ve mükemmel düzeyde olan dengeleme sistemi ile ultra lüks bir akülü tekerlekli sandalye olarak Comfort Plus Dm-450 king oldukça çok rağbet görecek.

Comfort Plus DM-450 Panther Akülü Tekerlekli Sandalye

Sadece düz zeminlerde değil zorlu arazi koşullarında gezmeyi sevenler için adeta bir panter gibi hareket eden Comfort Plus Dm-450 Panther akülü tekerlekli sandalye, markanın muhteşem özellikli 3 ürününden biridir. Comfot Plus kalitesi zaten tartışılmazdır. Yeni çıkardığı ürünlere göz attığımızda bunu açıkça görüyoruz. Her geçen gün piyasaya sürülen yeni modellerde gözlemlenen özellikler ise markayı ayakta alkışlatıyor. Comfort Plus Dm-450 Panther ise, çelik gövdesi ve güçlü motorları ile zorlu arazi koşullarında son derece yüksek performans sergiliyor. Far sinyal sistemi ile loş ve gece gezmelerinde kullanıcının fark edilmesini sağlarken, tilt özelliği, baş-boyun desteği ve sırt yatar ayak kalkar özelliği ile konforlu kullanımda sınır tanımıyor.

Saatte 9 km hızla gidebilen akülü tekerlekli sandalye ile her çeşit engebeli arazide güvenle yol alabilir, konforlu oturma sistemi sayesinde rahatsızlık hissetmeden aralıksız gezinti yapabilirsiniz. Akülü tekerlekli sandalyeye yataktan veya koltuktan geçiş oldukça kolaydır. Hareketli kolçaklar kullanıcı geçişini kolaylaştırıcı özelliktedir. Üstelik kolçak yüksekliği kişiye göre ayarlanabilir. Ayak koyma yeri katlanabilir özellikte olup, emniyet kemeri kişiye göre ayarlanabilir.

Comfort Plus’un bu 3 akülü tekerlekli sandalyesi, muhteşem özelliklere sahip ve sınıfının en iyi modelleri olarak yürüme engelli, hasta ve yaşlı bireylerin ve yakınlarının hayatını değiştireceğe benziyor.

İçeriği Oyla