tekerlekli sandalye

Racer Evo Engelli Puseti Özellikleri ve Detaylı İncelemesi

Haber

Engelli çocuk pusetleri içerisinde en çok beğenilen marka olan Racer Evo engelli pusetinin 1, 2, 3, ve 4 numaralarını sizler için detaylı şekilde inceleyeceğiz. Kullanıcılar neden Racer Evo’yu çok fazla tercih ediyor, onu benzerlerinden farklı kılan yanlar nelerdir. Gelin hep beraber göz atalım.

Racer Evo Engelli Puseti Özellikleri

Bir çok kişisel ayara imkan vermesi ilk tercih nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Oturma ünitesinin şıklığı ve konforunun yanı sıra bacak arası desteği, yan skolyoz destekleri (bu yan skolyoz destekleri istenildiğinde kalça desteği olarak ta kullanılabiliyor) sırt ve ayak açı ayarlarının kullanıcın en rahat edeceği konumda ayarlanmasına imkan vermesi onu favori puset modelleri arasında ilk sıraya koyuyor.

Bozuk yollarda bile konforlu sürüş: Racer Evo’nun gelişmiş süspansiyon sistemi ve arka havalı 2 büyük tekeri sayesinde anneler puseti bozuk yollarda bile rahatca kullanırken puset içinde bulunan çocuk gelişmiş süspansiyon sistemi nedeniyle minimum düzeyde sarsıntı hisseder. Ön tarafta bulunan sarhoş tekerler puseti 360 dereceye kadar manevra yeteniğine kavuştururken düz zeminlerde ön tekerleri kitleyerek sarhoş teker modundan çıkartabilirsiniz.

Çocuğun ölçülerine göre seçenek imkanı: Racer Evo bir den dört’e kadar boy seçenekleriyle farklı kilo ve boydaki engelli çocukların ihtiyaçlarına cevap verir. Buna göre;

Racer Evo 1: 35 kiloya kadar olan ve 1.20 santim boyundaki çocuklar için uygundur.

Racer Evo 2: 50 Kilo ağırlık ve 1.50 boyundaki çocuklar için uygundur.

Racer Evo 3: 60 Kilo ağırlık ve 1.80 santim boyundaki çocuklar için uygundur

Raver Evo 4: 90 Kilo taşıma kapasitesi ve 1.80 cm boyundaki çocukların kullanımı için uygundur.

Pratik katlama ve kolay taşıma: Racer evo pratik şekilde katlanabilme özelliğine sahiptir. En küçük boyunun boş ağırlığı 24 kilo olurken, en büyük boyunun yani racer evo 4 ün toplam ağırlığı 31 kilodur.

İçeriği Oyla