tekerlekli sandalye

Engelli WC Tutunma Barı Çeşitleri Fiyatları

Haber

Engelli tutunma barı birçok model ve çeşide sahip ürünlerdir. İhtiyaca göre açılı, açısız, düz, seyyar olmak üzere birçok modele sahiptir. Engelli tutunma barları sadece engelli bireyler değil, aynı zamanda yürümekte zorlanan yaşlı ve hasta kişilerin tuvaletten kalkmalarına yardımcı cihazlardır.

Engelli tutunma barı çeşitleri

Birçok çeşidi bulunan engelli tutunma barları temel anlamda duvara monta edilen ve seyyar tutunma barları olarak ikiye ayrılırlar. Duvara monta edilen engelli tutunma barları fiyat olarak çok ucuz fiyata sahip olsalar da montaj aşamasında banyo ve tuvaletlerin mimari dokusunda değişiklik yapması ve montajının zor olması bu ürünlerin dez avantajları olarak karşımıza çıkabiliyor.

Seyyar engelli tutunma barı

Engelli tutunma barları içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri de, seyyar engelli tutunma barı çeşitleridir. Bu modelde evin banyo veya tuvaletinde herhangi bir değişiklik yapmadan duvarı vb. gibi alanları kırıp dökmeden ürünü kullanabilirsiniz. Seyyar engelli tutunma barlarının fiyatları duvara monta edilen modellere daha yüksek olsa da kullanım açısından daha pratik olduklarından tercih edilmektedirler.

Engelli Tutunma Barı Yükseklik Ayarı

Duvara monta edilen tutunma barlarında yükseklik ayarı duvara montaj sırasında yapılırken, seyyar tutunma barlarında yükseklik ayarı kelebek vidalarla pratik şekilde yapılır.

Engelli tutunma barı fiyatları

Duvara montajı yapılan modellerde fiyatlar 150 TL’den başlarken seyyar olan modellerde ise tutunma barı fiyatları 3.500 TL’den başlamaktadır.

İçeriği Oyla