tekerlekli sandalye

Evinize Şıklık Katacak Duvar Saati Modelleri

Dekorasyon Fikirleri

Evimiz bizler için çok önemlidir. Herkes kendi evinde rahat eder ve evin sıcaklığını hiçbir yerde bulmak mümkün değildir. Evlerimizi kendi zevkimize göre dizayn ederiz. Eşyaları kendi zevkimize göre alırız. Böylece istediğimiz şekilde bir evi dekorasyon etmiş oluruz. Eşyalarımız aslında bizim alışkanlıklarımızı ve zevkimizi de gösteren şeylerdir.

Evlerimizde duvarlarımızı süsleyen eşyalar tablolardır, çerçeveli resimlerdir.

Bunların dışında evlerimizde duvarların süslenmesini sağlayan bir diğer şey ise tabi ki duvar saatleridir. Son yıllarda çok değişik duvar saati modelleri tasarlanmaktadır. Duvar saatleri saati öğrenmenin yanı sıra evin duvarlarını süslemek ve eve şıklık katmak amacıyla da seçilmektedir. Dekoratif duvar saati modelleri, sıra dışı tasarımlarla göz doldurmaktadır.

Son zamanlarda taşlı olarak değişik geometrik şekillerle süslenen ya da saatin kenarlarından ayna ile değişik şekiller verilerek tasarlanmış olan duvar saati modelleri yaygındır.

Çocuk odalarına uygun olarak tasarlanan duvar saatlerinde daha çok hayvan figürleri ile süslenmiş saatler göze çarpmaktadır. Bunların dışında kişilerin fotoğraflarının baskısı yapılarak saatlere konan duvar saatleri de çocuk odalarında tercih edilmektedir. Salonlarda daha çok şıklık kazandırmak amacıyla taşlı, boncuklu modeller göze çarpmaktadır. Ahşap duvar saati modelleri de değişik tasarımlarla herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle ahşaptan vazgeçmeyen kişiler için bu modeller çok tercih edilmektedir.

Duvar saatlerinde taraftar baskılı olarak tasarlanan saatler de fanatik taraftarların odalarında tercih edilmektedir.

Değişik baskılar da saatlerde uygulanabilir. Bunların dışında klasik yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval tarzlardaki duvar saatleri artık yerini daha modern olan şıklık yaratan farklı tasarımlara bırakmıştır. Duvar saatlerindeki bu tasarımlar sayesinde duvarlar daha şık bir görünüme kavuşmaktadır. Duvar saatleri saati öğrenmekten çok şık bir görüntü oluşturmak amacıyla seçilerek duvarlarda yerlerini almaktadır. Duvar saatlerinde bu çeşitlilik ve ilginç, şık tasarımlar herkesin hoşuna gitmektedir.

 

İçeriği Oyla