Gold Medikal

Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır?

Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı Haber

Televizyonların sevilen siması Müge Anlı sadece gizemli olayları çözmekle kalmıyor aynı zamanda ihtiyaç sahibi birçok engelli için tekerlekli sandalye ve akülü sandalye bağışı da topluyor. Toplanan bu bağışlar önce Müge Anlı ya ordan da ihtiyaç sahibi engellilere ulaştırılıyor.

Müge anlıya bağış yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım diye soruyorsanız işte cevabı.

Çoğu bağışçı şu yöntemi uyguluyor. Akülü tekerlekli sandalye satıcısı bir medikal firma ile iletişime geçip müge anlıya bağışta bulunmak istediğini söylüyor. Medikal firma bağışçı adına satın alınan akülü sandalye veya tekerlekli sandalyeyi Müge anlı ATV stüdyolarına iletiyor.

Bu medikal firmalardan en çok tanınanı da GOLD MEDİKAL firması. Konuyla ilgili daha fazla detay okumak için lütfen tıklayın https://goldmedikal.com/muge-anli-tekerlekli-sandalye-bagisi-nasil-yapilir.html

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Fiyatları

Bu durum bağışta bulunacak kişinin bütçesine bağlı olmakla birlikte genellikle bağışçılar 800 TL ile 1.000 TL arasında değişen fiyatlarda ki manuel tekerlekli sandalyeleri satın alıp bağışta bulunmak istiyorlar. Müge anlı tekerlekli sandalye bağışı fiyatı tamamen bağışta bulunacak kişinin bütçesiyle alakalı bir durum olarak karşımıza çıkmakta.

İçeriği Oyla